Zpráva 2023

2023

Letos jsme se rozhodli dát si "pauzu" od pořádání akcí, i když ne tak doslova. Jako hráči světové hry Geocaching jsme se rozhodli uspořádat nějaké to setkání. A jedno moc pěkné máme již za sebou, konalo se v sobotu 25. 3. od 15 hodin na zámku v obci Štědrá. Sice počasí nám před zahájením setkání moc nepřálo, neboť nám zapršelo na uvítanou. Byla ohlášena, dle logů, velká účast, ta nakonec byla, i když jen z poloviny, protože hodně z přihlášených se nakonec nedostavilo a nechalo si tuto krásnou prohlídku kulturní památky utéci. Ti co se dostavili, jistě nelitovali, neboť jsme od nich slyšeli slova díků a chvály. Popravdě i já (předseda spolku) jsem byl moc mile překvapen a potěšen tím, kolik lidí dorazilo. Obrovské díky patří hlavně panu Františkovi Pánkovi, starostovi obce Štědrá, který nás provázel a má velkou zásluhu na tom, že se zámek opravuje. Dnes jsme měli (my , členové spolku) poprvé možnost vidět celý zámek zevnitř, dosud jsme znali jen velmi malou část interiéru. Věříme, že ostatní si dnešní den na zámku ve Štědré také moc užili a my všem moc děkujeme, že mezi nás přišli.